معرفی سفیر یا نمایندگی
اطلاعیه ها

روادید الکترونیکی

حضور ایران در یک اتفاق بزرگ فرهنگی
گالری تصاویر
پيوند هاي مهم
 
 

 

اداره كل ارزيابي و نظارت وزارت امور خارجه

امروز: سه شنبه ٠٤ مهر ١٣٩٦ |

با عنایت به راه اندازی روادید الکترونیک در بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم از تاریخ 02/05/1396 کلیه متقاضیان درخواست روادید ابتدا باید در سامانه روادید الکترونیکی به نشانی https://evisatraveller.mfa.ir/en/request/apply نسبت به ثبت نام و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند و سپس با همراه داشتن اصل گذرنامه، بیمه مسافرتی، بلیط مسافرت به بخش کنسولی مراجعه نمایند.
سفیر ایران در ایتالیا عنوان کرد منتظر خبرهای خوب باشید/ حضور ایران در یک اتفاق بزرگ فرهنگی
رم - ایرنا - ارکسترهای سمفونیک شهرهای تهران و راونا در شمال ایتالیا، با همکاری بنیاد رودکی و راونا ، کنسرت مشترکی را در ایران و سپس در ایتالیا برگزار می کنند.
بسمه تعالی اکنون که انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران همزمان با حضور پرشور و شعور ملت ایران، در کشور ایتالیا با مشارکت هموطنان مقیم به پایان رسیده لازم می دانم از فرد فرد ایرانیان مقیم ایتالیا که با حضور فعال در پای صندوق های رای به وظیفه ملی خود عمل نمودند، سپاسگزاری نمایم.
اوقات شرعی ماه مبارک رمضان شهر رم ایتالیا سال 1396
با تشکر از حضور هموطنان مقیم ایتالیا حوزه رم به اطلاع می رساند آمار شرکت کنندگان در پای صندوق رای 1038 نفر می باشد
رم - ایرنا - ایتالیا در سه ماهه نخست سال جاری میلادی (2017)٬ شریک اول تجاری جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا شد.
رم - ایرنا - ایرانیان مقیم ایتالیا در دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری، در شهرهای رم و میلان پای صندوق های رای می روند.
رم - ایرنا - نهمین نشست کمیته هماهنگی استانداردهای غذایی کودکس (codex) روز دوشنبه به ریاست جمهوری اسلامی در اتاق ایران در مقر سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد فائو در شهر رم ایتالیا برگزار شد.
رم - ایرنا - جهانبخش مظفری سفیر ایران در ایتالیا با تاکید بر سیاست کاهش تنش دولت روحانی گفت: سیاست تنش زدایی دولت یازدهم نه تنها جایگاه و اعتبار بین المللی جمهوری اسلامی ایران را مجددا احیا کرد بلکه توانست فضای تهدید آمیز را از سر کشور بزداید.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه مورخ 29/02/1396 برابر با 19/05/2017 در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم به نشانی VIA NOMENTANA 361- 00162 ROME - ITALY از ساعت 9 الی 18 برگزار خواهد گردید.
نزدیک به یکصد شرکت ایتالیایی عضو انجمن ملی صنایع مکانیک ایتالیا در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران که از 6 الی 9 ماه می 2017 در تهران برگزار می گردد، شرکت خواهند کرد.
اطلاعیه مربوط به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران و خدمات بخش کنسولی سفارت در روز انتخابات
رم - ایرنا - خبرگزاری اجی ایتالیا در گزارشی از جذابیت های گردشگری تهران نوشت: ایران اکنون درهایش را به روی گردشگران باز کرده و پیش بینی می شود که امسال گردشگران زیادی از پایتخت این کشور دیدن کنند
تارنمای lecconotizie.com در گزارشی با عنوان « دیدار با هیات ایرانی در کانون صنایع کوچک و متوسط شهر لکو» می نویسد :
حکم دیوان دادگستری اروپا در مورد ممنوعیت حجاب در محل کار، به موضوع جدید مناقشه سیاسی و فرهنگی در اروپا مبدل خواهد شد و باید از خود پرسید که در شرایط بحرانی فعلی، چه نیازی به صدور چنین حکمی وجود داشت.
رم - ایرنا - یک نشریه ایتالیایی با اشاره به گذشت یک سال از اجرای برجام و رشد اقتصادی قابل توجه ایران از تجار و کارآفرینان این کشور دعوت کرد به تهران سفر کرده و وضعیت را مشاهده کنند.
تحویل سال ۱۳۹۶ در ایران ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه روز دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ هجری شمسی, مطابق با ۲۱ جمادی الثانیه ۱۴۳۸ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۷ میلادی
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر